Aplikace Winix SMART

Aplikace Winix SMART

5097
mobil

Aplikace přináší řadu výhod, které vám pomohou zajistit lepší komfort v ovládání a získat dokonalý přehled o provozu vaší čističky. Touto aplikací je možno ovládat pouze SMART čističky vzduchu, které jsou pro tento účel vybaveny wi-fi připojením k internetu.

1. Chytrý telefon jako dálkový ovladač. Proč ne?

Ovládáte svoji čističku vzduchu vaším chytrým telefonem stejně jako dálkovým ovladačem. Můžete ji na dálku zapnout i vypnout, měnit režimy, zamknout ovládání před zvědavými dětmi nebo nastavit časovač.

2. Kontrolujte kvalitu vzduchu, který dýcháte

Víte, jaká je kvalita vzduchu v místnosti, kde je čistička umístěna. Současně máte přehled o právě spuštěném režimu čištění. K dispozici jsou také grafy s historií naměřených hodnot Indexu kvality vzduchu a mikročástic rozptýlených ve vzduchu.

3. Buďte si jistí, než vyvětráte místnost

Můžete porovnat kvalitu venkovního vzduchu ve vašem městě s kvalitou vzduchu uvnitř místnosti. Tyto údaje je dobré vědět předtím, než místnost vyvětráte.

4. Účinnost čističky pod kontrolou

Máte pod kontrolou životnost filtrů a tím pádem účinnost čištění vaší čističky. Snadno zjistíte, kdy je třeba filtry vyměnit.

5. Více čističek, více místností

Pokud vlastníte více SMART čističek, např. pro více místností, je možné je do aplikace snadno připojit a kontrolovat tak kvalitu vzduchu ve všech místnostech podle potřeby.

Stáhněte si SMART aplikaci zdarma

K získání Winix SMART aplikace se nejdříve připojte vaším telefonem k internetu, stáhněte aplikaci na jednom z níže uvedených odkazů (volte podle operačního systému vašeho chytrého telefonu) a následně ji nainstalujte. Je to velmi snadné.
Pokyny pro spuštění aplikace a její ovládání najdete zde.