Čistička vzduchu Winix WAC-U300 Zobrazit větší
Akce

6 490 Kč

8 990 Kč

-2 500 Kč

Čistička vzduchu Winix WAC-U300

8809154395503

Winix

Tento produkt již není na skladě


Čistička vzduchu s ionizátorem korejské společnosti Winix s automatickým provozem, řadou senzorů, nízkou spotřebou a 5ti stupňovou filtrací vzduchu.

Více informací

Více informací

Parametry

Recenze

Ke stažení

Více informací

Prodloužení záruky na 3 roky

Zaregistrujte svoji čističku vzduchu Winix U300 a získejte 1 rok záruky navíc.

Podmínky a registrace ZDE.

 

Automatická kontrola kvality vzduchu

kvalitu vzduchu hlídají inteligentní senzory, které v případě jeho znečištění automaticky zvýší výkon čištění. Nemusíte se tak o nic starat. Čistička se postará o vás.

Automatické přepnutí do nočního režimu

světelný senzor hlídá, abyste nebyli rušeni. Při setmění přepne čističku do tichého nočního režimu a ztlumí jas kontrolek.

Inteligentní indikace výměny filtru

procesor čističky zaznamenává, jak je čistička skutečně používaná. Na tomto základě vyhodnotí, kdy je třeba vyměnit filtrační kazetu.

Dokonalé čištění s 99,97% účinností

Čističky vzduchu Winix čistí vzduch v pěti etapách. Účinnost čištění není dána jen počtem filtrů, ale zejména jejich kvalitou a použitou technologií. Winix proto nepotřebuje k dokonalé čistotě vzduchu více filtrů, než má. Filtrační systém si dokáže poradit nejen s bacily jako např. chřipkové viry A/H1N1, A/H3N2, sezónní chřipky typu B, viry ptačí chřipky a bakteriemi rozptýlenými ve vzduchu, ale také se smogem.

Technologie PlasmaWave™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu. PlasmaWave™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu.

Intuitivní ovládání a nenáročná údržba šetří váš čas

Čistička vzduchu Winix má dotykový panel, který je oproti běžným zvyklostem velmi přehledný a zbytečně nehýří barvami. Najdete zde pouze tři tlačítka! Proto nehledejte žádné složité manuály, stačí používat intuici.

Totéž platí pro výměnu filtrů. Provoz i údržba vám tak šetří čas, který můžete věnovat svým nejbližším. Další výhodou je také nízká hmotnost čističky (v případě nejvyššího modelu jen 8 kg!). Zjednoduší vám manipulaci s čističkou v době úklidu nebo přenášení mezi jednotlivými místnostmi.

Doporučeno alergikům. Zdraví na prvním místě

Zdraví má nejvyšší prioritu. Abyste si mohli být jistí, že čističky vzduchu Winix jsou tím nejlepším řešením, nechali jsme pro vás celou řadu otestovat na jednom z nejnáročnějších trhů světa – ve spojených státech. Testy provedla AHAM (Association of Home Appliance Manufacturers) – americká Asociace výrobců domácích spotřebičů.

Společnost WINIX se může pyšnit certifikací AHAM pro celý sortiment čističek vzduchu v rámci oficiálního programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množství čistého vzduchu). Díky výsledkům tohoto měření a nestranným a regulérním údajům si můžete být jistí, že čističky vzduchu při odstraňování prachu, kouře a pylů opravdu fungují.

Vhodné pro kuřáky. Stop zápachu 

Pokud jste kuřáci nebo se v rámci svého zaměstnání pohybujete v zakouřených prostorách, oceníte velmi dobrou dezodorizační funkci, kterou čistička vzduchu Winix nabízí.

Díky efektivnímu filtračnímu systému s technologií PlasmaWave™ dokážete kabáty, obleky, šaty, ale i čalouněný nábytek a záclony zbavit nepříjemného zápachu z cigaret, kterým jsou tyto textilie nasyceny.

Stačí čističku Winix umístit do přímé blízkosti těchto věcí a nechat několik hodin působit hustý proud iontů, který PlasmaWave™ generuje.

Efektivní indikace výměny filtru

Čističky vzduchu Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od konkurenčních čističek se liší v tom, že výměna není indikována jen uplynutím doby životnosti filtru. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho ventilátor běží a při jakých otáčkách.

Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr, rozsvítí kontrolku „Check filter“ na hlavním panelu. Nemusí vás zajímat, jestli není filtr zanesený, a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.

Omyvatelné filtry

Omyvatelné filtry významně šetří náklady vaší domácnosti. Těmito filtry jsou vybaveny čističky WAC-U300 a WAC-U450.


 

Technické parametry:

CADR:

prach 197 

kouř 197 

pyly 214

Barva:

bílá
Hmotnost: 7 kg
Rozměry: 220 x 550 x 415mm
Rozměr místnosti: 66 m²
Velikost místnosti pro alergiky: 30 m²
Napájení: 220-240V / 50Hz
Příkon: 4 / 10 / 25 / 60 W
Rychlosti ventilátoru: 4
Automatický režim: ano
Hlučnost: 26 / 35 / 46 / 55 dB(A)
Vzduchový výkon: 66 / 150 / 240 / 330 m³/h
HEPA filtr: omyvatelný HEPA filtr s účinností 99,97 %
Uhlíkový filtr: omyvatelný s aktivním uhlíkem
Přídavný filtr: omyvatelný předfiltr
PlasmaWave™ano, vypínatelný ionizátor
Antimikrobiální úprava filtru: Cleancel™
Dálkové ovládání: ano
Indikátor kvality vzduchu: 5 úrovní
Pachový a plynový senzor: ano
Prachový senzor: ano
Světelný senzor: ano
Indikátor výměny filtru: ano
Možnost přenášení: ano
Životnost filtrů:cca 1 rok při průměrném provozu; omyvatelné filtry

Parametry

Rozměr místnosti (m2)40-100
Zvlhčovač (s/bez)bez zvlhčovače
Ionizátor (s/bez)s ionizátorem
Vzduchový výkon (m³/h)200-500 (střední)

Recenze

Recenze produktu "Čistička vzduchu Winix WAC-U300" (2)

Ověřený zákazník

2019-11-21

Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  Ověřený zákazník

  2018-02-12

  Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.

  Napište vlastní recenzi !

  Napsat recenzi

  Čistička vzduchu Winix WAC-U300

  Čistička vzduchu Winix WAC-U300

  Čistička vzduchu s ionizátorem korejské společnosti Winix s automatickým provozem, řadou senzorů, nízkou spotřebou a 5ti stupňovou filtrací vzduchu.

  Ke stažení

  Příslušenství

  Doporučené příslušenství nebo související produkty:

  Podobné produkty

  Produkty ze stejné kategorie: