Čistička vzduchu Winix WAC-P300

Hodnocení 

8809154398702

Winix

Tento produkt již není na skladě


Čistička vzduchu Winix P300 se již nevyrání a byla nahrazena modelem Winix Zero.

Více informací

Více informací

Parametry

Recenze

Video

Ke stažení

Více informací

Automatická kontrola kvality vzduchu

kvalitu vzduchu hlídají inteligentní senzory, které v případě jeho znečištění automaticky zvýší výkon čištění. Nemusíte se tak o nic starat. Čistička se postará o vás.

Automatické přepnutí do nočního režimu

světelný senzor hlídá, abyste nebyli rušeni. Při setmění přepne čističku do tichého nočního režimu a ztlumí jas kontrolek.

Inteligentní indikace výměny filtru

procesor čističky zaznamenává, jak je čistička skutečně používaná. Na tomto základě vyhodnotí, kdy je třeba vyměnit filtrační kazetu.

Dokonalé čištění s 99,97% účinností

Čističky vzduchu Winix čistí vzduch ve třech krocích (řada U v pěti). Účinnost čištění není dána jen počtem filtrů, ale zejména jejich kvalitou a použitou technologií. Winix proto nepotřebuje k dokonalé čistotě vzduchu více filtrů, než má. Filtrační systém si dokáže poradit nejen s bacily jako např. chřipkové viry A/H1N1, A/H3N2, sezónní chřipky typu B, viry ptačí chřipky a bakteriemi rozptýlenými ve vzduchu, ale také se smogem.

Technologie PlasmaWave™ spolehlivě odstraňuje pachy, alergeny, chemické výpary a jiné znečišťující látky, které se vyskytují v domácím prostředí, a to na molekulární úrovni. Přitom není zdrojem škodlivého ozónu. PlasmaWave™ vytváří kladné a záporné ionty, které se spojují s přírodními vodními parami a tím se přeměňují na hydroxyly. Hydroxyly okamžitě neutralizují viry, bakterie, chemické výpary, pachy a plyny obsažené ve vzduchu tím, že rozloží jejich molekulární strukturu na vodní páru a jiné neškodné látky běžně přítomné ve vzduchu.

Intuitivní ovládání a nenáročná údržba šetří váš čas

Čistička vzduchu Winix má dotykový panel, který je oproti běžným zvyklostem velmi přehledný a zbytečně nehýří barvami. Najdete zde pouze tři tlačítka! Proto nehledejte žádné složité manuály, stačí používat intuici.

Totéž platí pro výměnu filtrů. Provoz i údržba vám tak šetří čas, který můžete věnovat svým nejbližším. Další výhodou je také nízká hmotnost čističky (v případě nejvyššího modelu jen 8 kg!). Zjednoduší vám manipulaci s čističkou v době úklidu nebo přenášení mezi jednotlivými místnostmi.

Doporučeno alergikům. Zdraví na prvním místě

Zdraví má nejvyšší prioritu. Abyste si mohli být jistí, že čističky vzduchu Winix jsou tím nejlepším řešením, nechali jsme pro vás celou řadu otestovat na jednom z nejnáročnějších trhů světa – ve spojených státech. Testy provedla AHAM (Association of Home Appliance Manufacturers) – americká Asociace výrobců domácích spotřebičů.

Společnost WINIX se může pyšnit certifikací AHAM pro celý sortiment čističek vzduchu v rámci oficiálního programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množství čistého vzduchu). Díky výsledkům tohoto měření a nestranným a regulérním údajům si můžete být jistí, že čističky vzduchu při odstraňování prachu, kouře a pylů opravdu fungují.

Vhodné pro kuřáky. Stop zápachu 

Pokud jste kuřáci nebo se v rámci svého zaměstnání pohybujete v zakouřených prostorách, oceníte velmi dobrou dezodorizační funkci, kterou čistička vzduchu Winix nabízí.

Díky efektivnímu filtračnímu systému s technologií PlasmaWave™ dokážete kabáty, obleky, šaty, ale i čalouněný nábytek a záclony zbavit nepříjemného zápachu z cigaret, kterým jsou tyto textilie nasyceny.

Stačí čističku Winix umístit do přímé blízkosti těchto věcí a nechat několik hodin působit hustý proud iontů, který PlasmaWave™ generuje.

 

Technické parametry:

Barva:

bílá
Hmotnost: 7 kg
Rozměry: 220 x 550 x 415mm
Rozměr místnosti: 66 m²
Velikost místnosti pro alergiky: 30 m²
Napájení: 220-240V / 50Hz
Příkon: 4/10/25/60 W
Rychlosti ventilátoru: 4
Automatický režim: ano
Hlučnost: 26 / 35 / 46 / 55 dB(A)
Vzduchový výkon: 66 / 150 / 240 / 330 m³/h
HEPA filtr: HEPA H13
Uhlíkový filtr: uhlíkový předfiltr
Přídavný filtr: ne
PlasmaWave™ ano, vypínatelný ionizátor
Antimikrobiální úprava filtru: ne
Dálkové ovládání: ano
Indikátor kvality vzduchu: 5 úrovní
Pachový a plynový senzor: ano
Prachový senzor: ano
Světelný senzor: ano
Indikátor výměny filtru: ano
Možnost přenášení: ano
Životnost filtrů:HEPA filtr minimálně 1 rok při průměrném provozu; uhlíkový filtr je doporučeno pro dosažení nejlepších výsledků měnit po 3 měsících

Parametry

Rozměr místnosti (m2)40-100
Zvlhčovač (s/bez)bez zvlhčovače
Ionizátor (s/bez)s ionizátorem
Vzduchový výkon (m³/h)200-500 (střední)

Recenze

Napsat recenzi

Čistička vzduchu Winix WAC-P300

Čistička vzduchu Winix WAC-P300

Čistička vzduchu Winix P300 se již nevyrání a byla nahrazena modelem Winix Zero.

Video

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: