Čistička vzduchu Ideal ACC55 se zvlhčovačem

Hodnocení 

IDEacc55

Ideal

1 ks

Skladem


Kombinovaný přístroj - čistička z zvlhčovač vzduchu v jednom. 

Tento produkt nahrazuje čističku vzduchu Air-O-Swiss 2071

Více informací

B B

Více informací

Parametry

Recenze

Ke stažení

Více informací

Zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom od německé společnosti IDEAL, model ACC55, je výkonný přístroj sečistička vzduchu Ideal v kanceláři širokým spektrem použití.

Má vysoký výkon pro čištění i zvlhčování. Díky svým parametrům je doporučen pro astmatiky, alergiky a osoby s dalšími onemocněními dýchacích cest a pro všechny, kteří chtějí mít ve svém domově čisté a zdravé klima.

Čištění vzduchu je dvoustupňové. Vysoce kvalitní HEPA filtry (H13) s vysokou účinností (99,97 % částic větších než 0,3 µm) odstraňují prachové a pylové částice, zvířecí srst, roztoče a jejich výtrusy a všechny další částice obsažené ve vzduchu. Uhlíkový filtr absorbuje zápachy, plyny a chemické výpary obsažené ve vzduchu.

Zvlhčování vzduchu probíhá přes zvlhčovací demineralizační vložky a je založeno na principu přirozeného odparu. Jedná se o nejpřirozenější cestu zvlhčení vzduchu. Vysoký zvlhčovací výkon zaručují 2 zvlhčovací demineralizační složky s velkým povrchem, ukryté uvnitř přístroje.

Volitelné je i parfemování vzduchu. Do přiložené kapsle je možné umístit libovolný, běžně dostupný aromatický olej a tím ještě zvýšit komfort a pohodu klimatu. Při volbě parfému se řiďte svými vlastními zkušenostmi a preferencemi, mějte však na paměti, že některé oleje mohou obsahovat alergické částice. Proto je vhodné používat osvědčené přrodní produkty bez chemických a syntetických příměsí.

Čistič a zvlhčovač vzduchu IDEAL ACC55 byl konstruován s ohledem na snadnou a jednoduchou obsluhu a na velkou variabilitu provozu. Tím je dána bezproblémová výměna veškerých spotřebních materiálů, na první pohled viditelná zásoba vody pro zvlhčování a jednoduché doplňování zásobníků a obsluha jedním otočným vypínačem. Variabilita spočívá v možnosti nastavení 3 výkonových stupňů a možnosti provozovat přístroj v plné konfiguraci (HEPA filtr, uhlíkový filtr, zvlhčovací vložky) nebo případně kteroukoliv z těchto částí nepoužívat (možnost provozu pouze jako čistič, čištění od mechanických částic bez uhlíkového filtru, provoz se sníženým zvlhčovacím výkonem mimo topnou sezonu atd.).

Hygienickou nezávadnost provozu obstarává stříbrná ionizační tyčinka. Při namočení do vody uvolňuje ionty stříbra, které ničí veškeré zárodky bakteriálního života. Tyčinka se vkládá na dno přístroje do vody, není závislá na eletrickém napájení a má plnou účinnost po dobu jednoho roku.

Součástí přístroje jsou 2 ks HEPA filtrů, uhlíkový filtr, 1 ks demineralizačních vložek, 1 ks stříbrné ionizační tyčinky.

Technická data

Pro místnost do 55 m² / 150 m³ 
Výkon zvlhčování

 až 250 ml/hod.

Vzduchový výkon

 s uhlíkovým filtrem: 105 / 145 / 190 m³/hod.

 bez uhlíkového filtru: 120 / 160 / 220 m³/hod.

Příkon

 I. stupeň    20 W

 II. stupeň   25 W

 III. stupeň  34 W

Hlučnost

 s uhlíkovým filtrem: < 30 / 36 / 43 dB(A)

 bez uhlíkového filtru: < 28 / 36 / 43 dB(A)

Objem nádrže na vodu 8 litrů
Hmotnost 9,3 kg
Rozměry 600 x 550 x 300 mm

Parametry

Rozměr místnosti (m2)40-100
Zvlhčovač (s/bez)Se zvlhčovačem
Ionizátor (s/bez)bez ionizátoru
Vzduchový výkon (m³/h)200-500 (střední)

Recenze

Napsat recenzi

Čistička vzduchu Ideal ACC55 se zvlhčovačem

Čistička vzduchu Ideal ACC55 se zvlhčovačem

Kombinovaný přístroj - čistička z zvlhčovač vzduchu v jednom. 

Tento produkt nahrazuje čističku vzduchu Air-O-Swiss 2071

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: