Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HK s funkcí topení Zobrazit větší
+ Dárek

11 790 Kč

s DPH

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HK s funkcí topení

Hodnocení 

DAIAPD12HK2

Daitsu

Tento produkt již není na skladě


Výkon chlazení / topení: 3,52 / 3,52 kW 

Pro místnost cca 18 - 29 m² / do 70 m³

Vzduchový výkon až 360 m³/h 

Funkce vysoušení: až 38 litrů za den

Více informací

Více informací

Recenze

Ke stažení

Více informací

Mobilní klimatizace s topením Daitsu APD 12 HK je vhodná pro užití v prostorech, kde není možné nebo vhodné nainstalovat klasickou montovanou klimatizaci. Osvědčila se především na rychlé chlazení do panelových bytů, do podkroví či na chatu.

Díky funkci topení využijete jednotku i na jaře/na podzim, kdy ještě není potřeba topit do celého domu, na ekonomické přitopení například na chalupě. Ideální je po celý rok do místností, které se stále nevytápí na pokojovou teplotu, ale čas od času je v nich rychlá potřeba tepla (pracovna, dílna, dětská herna a podobně). Topení ohřátým vzduchem pomocí ventilátoru teplo rychle rozšíří po celé místnosti. Na chalupy, ale i v zimním období do zateplených místností jistě oceníte i vysoce výkonný odvlhčovač, který se z jednotky stane po nastavení funkce odvlhčování – DRY. Odvlhčovací kapacita až 38 litrů za den je vyšší, než u většiny všech domácích odvlhčovačů vzduchu. 

Výhody oproti montovaným klimatizacím jsou především nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost (hmotnost pouhých 39 kg, kolečka pro bezproblémový transport a madla pro snadný úchop přístroje). Jednotka je vhodná do prostor o výměře cca 18-29 m2.

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit do elektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovního prostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Jejími hlavními funkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocení funkci časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizace je vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadku elektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastaveném před jeho výpadkem. Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima pro Váš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), která bude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimu AUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimální pohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovat aktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.


U této mobilní klimatizace není nutné vylévat nádržku s kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařování kondenzátu zpět do místnosti. Klimatizace je schopná odvlhčit až 38 litrů H2O z ovzduší za 24 hodin.

Klimatizace je energeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využívá ekologické chladivo R32 je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačuje se velmi tichým provozem.

K jednotce patří multifunkční dálkový ovladač, který Vám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat a nastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocení především rodiče, neboť má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot.

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení je sada pro instalaci výfukové hadice z okna. Hadici pouze zacvaknete do koncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo na přístroj a druhou zacvaknete do lišty, kterou vsadíte do pootevřeného okna.

Jako doplňkové příslušenství je možné dokoupit těsnění do okna, které instalaci ještě usnadní a omezuje vrácení odpadního vzduchu z výfukové hadice zpět do místnosti.
Vlastnosti produktu

 • POWER: Zapnutí/ vypnutí zařízení.
 • SLEEP: Funkce v režimu chlazení – postupné zvyšování teploty o 1ºC v intervalu 30 minut po dobu 7 hodin. Funkce je vhodná pro udržení co nejpříjemnějšího klimatu během Vašeho spánku.
 • FAN: 4 rychlosti ventilace: auto – nízká – střední – vysoká.
 • UP & DOWN: Nastavení teploty (+) a (-).
 • MODE: 5 provozních režimů: auto, chlazení (COOL), odvlhčování (DRY), ventilace (FAN) a topení (HEAT).
 • TIMER: Naprogramování automatického vypnutí a zapnutí na zvolenou teplotu.
 • LED displej indikuje aktuální provozní režim a aktuální pokojovou teplotu.
 • DRY: Funkce odvlhčování: udržuje vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni.
 • AUTO: V závislosti na pokojové teplotě jednotka automaticky určuje provozní režim pro optimální pohodlí.
 • AUTORESTART: Automatický reset: Znovu se aktivuje v režimu naposledy nastaveném před výpadkem. (Počkejte asi 3 minuty.)
 • Kolečka pro snadnou manipulaci se zařízením.
 • Multifunkční dálkové ovládání.
Technické parametry

Model APD 12 - HK
Výkon chlazeníkW3,52
Výkon topeníkW3,52
Oblast použitím218-29
Energetická třídaA
Odvlhčování vzduchul/den38
Hlučnost (otáčky – nízké/střední/vysoké)dB(A)49 / 51 / 53
Rozměry š / h / vmm390 x 405 x 820
Hmotnostkg39
Vzduchový výkonm3/h360
Napájecí napětíV/ph/Hz230 / 1 / 50
Elektrický příkon chlazení / topeníkW1,345 / 1,235
Provozní teploty chlazení / topení°C16–35 / 10-27
ChladivoR32

Recenze

Napsat recenzi

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HK s funkcí topení

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HK s funkcí topení

Výkon chlazení / topení: 3,52 / 3,52 kW 

Pro místnost cca 18 - 29 m² / do 70 m³

Vzduchový výkon až 360 m³/h 

Funkce vysoušení: až 38 litrů za den

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

  Podobné produkty

  Produkty ze stejné kategorie: