Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HR s funkcí topení

Hodnocení 

DAIAPD12HR

Daitsu

Externí sklad (dodání 3 dny)


Výkon chlazení / topení: 3,5 / 2,9 kW 

Pro místnost cca 18 - 29 m² 

Vzduchový výkon až 370 m³/h 

Funkce vysoušení: až 28 litrů za den

Více informací

B B

Více informací

Recenze

Video

Ke stažení

Více informací

K této mobilní klimatizace nyní naleznete v nákupním košíku DÁREK ZDARMA (sadu pro montáž mob. klimatizace do okna)

Mobilní klimatizace s topením Daitsu APD 12 HR je vhodná pro užití v prostorech, kde není možnost nainstalovat klasickou montovanou klimatizaci. Osvědčila se především na rychlé chlazení do panelových bytů, do podkroví či na chatu. Díky funkci topení využijete jednotku i na jaře/na podzim, kdy ještě není potřeba topit do celého domu, na ekonomické přitopení například na chalupě. Ideální je po celý rok do místností, které se stále nevytápí na pokojovou teplotu, ale čas od času je v nich rychlá potřeba tepla (pracovna, dílna, dětská herna a podobně). Topení ohřátým vzduchem pomocí ventilátoru teplo rychle rozšíří po celé místnosti. Na chalupy, ale i v zimním období do zateplených místností jistě oceníte i vysoce výkonný odvlhčovač, který se z jednotky stane po nastavení funkce odvlhčování – DRY. Odvlhčovací kapacita až 28 litrů za den je vyšší, než u většiny všech domácích odvlhčovačů vzduchu. 

Výhody oproti montovaným klimatizacím jsou především nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost (hmotnost pouhých 34kg, kolečka pro bezproblémový transport a madla pro snadný úchop přístroje). Jednotka je vhodná do prostor o výměře cca 18-29 m2.

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit do elektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovního prostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Jejími hlavními funkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocení funkci časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizace je vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadku elektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastaveném před jeho výpadkem. Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima pro Váš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), která bude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimu AUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimální pohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovat aktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.


U této mobilní klimatizace není nutné vylévat nádržku s kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařování kondenzátu zpět do místnosti. Klimatizace je schopná odvlhčit až 28 litrů H2O z ovzduší za 24 hodin.

Klimatizace je energeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využívá ekologické chladivo R410A je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačuje se velmi tichým provozem.

K jednotce patří multifunkční dálkový ovladač, který Vám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat a nastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocení především rodiče, neboť má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot.

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení je sada pro instalaci výfukové hadice z okna. Hadici pouze zacvaknete do koncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo na přístroj a druhou zacvaknete do lišty, kterou vsadíte do pootevřeného okna.

Jako doplňkové příslušenství je možné dokoupit těsnění do okna, které instalaci ještě usnadní a zcela zamezí vrácení odpadního vzduchu z výfukové hadice zpět do místnosti.
Vlastnosti produktu

 • POWER: Zapnutí/ vypnutí zařízení.
 • SLEEP: Funkce v režimu chlazení – postupné zvyšování teploty o 1ºC v intervalu 30 minut po dobu 7 hodin. Funkce je vhodná pro udržení co nejpříjemnějšího klimatu během Vašeho spánku.
 • FAN: 4 rychlosti ventilace: auto – nízká – střední – vysoká.
 • UP & DOWN: Nastavení teploty (+) a (-).
 • MODE: 5 provozních režimů: auto, chlazení (COOL), odvlhčování (DRY), ventilace (FAN) a topení (HEAT).
 • TIMER: Naprogramování automatického vypnutí a zapnutí na zvolenou teplotu.
 • LED displej indikuje aktuální provozní režim a aktuální pokojovou teplotu.
 • SWING: Automaticky se kývající lamely (swing) kontrolující směr výfuku vzduchu.
 • DRY: Funkce odvlhčování: udržuje vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni.
 • AUTO: V závislosti na pokojové teplotě jednotka automaticky určuje provozní režim pro optimální pohodlí.
 • AUTORESTART: Automatický reset: Znovu se aktivuje v režimu naposledy nastaveném před výpadkem. (Počkejte asi 3 minuty.)
 • Kolečka pro snadnou manipulaci se zařízením.
 • Multifunkční dálkové ovládání.
Technické parametry

Model APD 12 - HR
Výkon chlazeníkW3,5
Výkon topeníkW2,9
Oblast použitím218-30
Energetická třídaA
Odvlhčování vzduchul/den28
Hlučnost (otáčky – nízké/střední/vysoké)dB(A)46/49/52
Rozměry š / h / vmm467 x 397 x 765
Hmotnostkg34
Vzduchový výkonm3/h370
Napájecí napětíV/ph/Hz230 / 1 / 50
Elektrický příkon chlazení / topeníkW1,35 / 1,13
Provozní teploty chlazení / topení°C17–35 / 5-30
ChladivoR410A

Recenze

Napsat recenzi

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HR s funkcí topení

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HR s funkcí topení

Výkon chlazení / topení: 3,5 / 2,9 kW 

Pro místnost cca 18 - 29 m² 

Vzduchový výkon až 370 m³/h 

Funkce vysoušení: až 28 litrů za den

Video

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: