Multifunkční jednotka Sakura SPC 9 DMA

Hodnocení 

SAKMULTI

Sakura

1 ks

Skladem


5 v 1 – funkce chlazení, odvlhčení, zvlhčování, ventilace, čištění vzduchu

Více informací

B B

Více informací

Parametry

Recenze

Více informací

Jako doplňkové příslušenství je možné dokoupit těsnění do okna (v současnosti za zvýhodněnou cenu), které usnadní instalaci odvodní hadice do okna a zcela zamezí vrácení odpadního vzduchu z výfukové hadice zpět do místnosti.

Sakura SPC 9 DMA je MULTIFUNKČNÍ přístroj a nabízí jako jediný na současném evropském trhu 5 funkcí v 1 jednotce. Můžete si zvolit z následujících režimových variant: CHLAZENÍ, ODVLHČOVÁNÍ, ZVLHČOVÁNÍ, VENTILACE nebo ČIŠTĚNÍ VZDUCHU, díky kterým vytvoříte ve svém domově optimální klima.

Díky jejímu tichému chodu (max.46 dB) pro Vás bude příjemným atmosféru nerušícím pomocníkem v domácnosti a se svým elegantním provedením také designovým prvkem v interiéru. Přístroj je vhodný do prostor o velikosti do 15 m2 / 25 m3.

Jednotka je v režimu chlazení samoodpařovací, čímž odpadají starosti s vyléváním kondenzátu. Pokud se nádržka při režimu odvlhčování naplní, dojde k automatickému vypnutí přístroje, tedy nehrozí její přetečení a následné starosti s úklidem.

Jednotka je snadno přemístitelná, vybavená rukojetí pro snadný úchop. Výhodou je její nízká hmotnost a to pouze 15,5 kg.

Sakura SPC 9 DMA si hravě poradí svým výkonem ve vlhkých prostorách, kdy za jeden den dokáže odstranit až 25 litrů vlhkosti z ovzduší. Naopak pokud potřebujete prostory trochu zvlhčit, pomůže Vám až 200 ml za hodinu a zaujme Vás možností digitálního ovládání regulace vlhkosti v místnosti.

Zabudovaná čistička vzduchu osloví především alergiky. Doplňková sada filtrů není součástí balení, ale pokud máte zájem dýchat svěží vzduch bez částeček prachu, bakterií a dalších nežádoucích jevů, je zde k dispozici sada filtrů, které pochytají vše, co by Vám mohlo způsobit potíže při dýchání.

Sakura SPC 9 DMA je výbornou volbou pro lidi, kterým záleží na životním prostředí, neboť je plněna ekologickým chladivem R410A. Tato jednotka nevyžaduje odbornou montáž, stačí ji zapojit do elektrické sítě, a pokud to vyžaduje zvolený pracovní režim, tak připojit hadici k posuvné liště do okna a přístroj Vám může začít plně sloužit. Součástí balení je i dálkové ovládání, takže přístroj můžete ovládat dálkově třeba z pohodlí Vašeho křesla.

Sakura SPC 9 DMA se svou multifunkčností stává perfektním vánočním dárkem pro Vaše blízké, protože jim poslouží jako jeden z mála přístrojů celoročně. V létě ochladí, v zimě odvlhčí nebo zvlhčí a celoročně očistí vzduch od nečistot. Se Sakurou také ušetříte místo, protože místo klimatizace, odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu skladujete jen jeden kompaktní přístroj zajímavých rozměrů.

  - Elegantní design

 - Tichý provoz

 - Snadná instalace

 - Samoodpařovací kondenzát při funkci chlazení

 - Digitální ovládání regulace vlhkosti

 - Automatické vypnutí odvlhčovače, pokud je nádržka na kondenzát plná

 - Kompaktní rozměry, rukojeť pro snadné přenášení

 

Sada dopňkových filtrů pro funkci čištění vzduchu je nutno dokoupit zvlášť za 499,- Kč s DPH.

Technická specifikace:

Model

SPC 9 DMA

Výkon odvlhčení  (30°C, 80% vlhkost)l/den25
Výkon chlazeníW900
Zvlhčováníml/hod200
Příkon (EN 60335)W360
Jmenovitý výkon odvlhčováníW360
Jmenovitý výkon zvlhčováníW60
Provozní proudA1,1
Jmenovitý proudA1,6
Zdroj napětíV/Hz220/50
Výměra místnosti (chlazení)m210
HlučnostdB(A)42-46
Vzduchový výkonm3/h130
Kapacita nádržky na kondenzátl3
Rozdíl teplot na vstupu a výstupu°C10-12
Rozměry netto  v / š / hmm500 / 375 / 285
Hmotnost nettokg15,5
OvládáníDigitální
ChladivoR410A (185g)

Parametry

Rozměr místnosti (m2)21-40
Výkon odvlhčování (l/den)nad 20

Recenze

Napsat recenzi

Multifunkční jednotka Sakura SPC 9 DMA

Multifunkční jednotka Sakura SPC 9 DMA

5 v 1 – funkce chlazení, odvlhčení, zvlhčování, ventilace, čištění vzduchu

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: