Zvlhčovač vzduchu Boneco W490

Hodnocení 

BONW490

Boneco

Externí sklad (dodání 3 dny)


Disková pračka vzduchu AOS W490 s digitálním ovládáním je kvalitním přístrojem pro zvlhčování vzduchu. Částečně také čistí vzduch od prachu a pylů. Pro místnost do 50 m² / 125 m³.

Více informací

B B

Více informací

Parametry

Recenze

Více informací

Zvlhčuje a čistí vzduch přirozeným principem studeného zvlhčování = "pračka vzduchu"

Moderní pračka vzduchu je vybavena pokročilou digitální technologií ovládání. Efektivně zvlhčuje vzduch principem studeného odparu. Uvnitř přístroje Boneco (dříve Air-O-Qwiss) W490 se ve vodní lázni otáčejí zvlhčovací disky. Tím se vzduch přirozenou cestou zbavuje nečistot podobně jako když se vzduch v přírodě čistí deštěm. Pračka vzduchu odstraňuje nečistoty jako prach, pyl a pachy vázané na částice ve vzduchu. Svým výkonem pračka vzduchu W490 plně postačuje pro zvlhčení vzduchu v prostorech do 50 m².

Ovládání zajišťuje intuitivní digitální dotykový displej, má hydrostat s nastavením úrovně zvlhčování od 30 do 70% relativní vlhkosti nebo možnost nepřetržitého provozu. Automatické vypnutí v případě prázdného zásobníku vody, auto-dim funkce pro noční použití. Rychlé zobrazení aktuální vlhkosti v místnosti po zmáčknutí tlačítka, i když je přístroj vypnutý. Připomínání údržby (výměna ISS, čištění, indikátor doplňování vody). Přirozená autoregulace udržuje optimální relativní vlhkost při libovolné teplotě vzduchu. Díky tomu je přístroj velmi vhodný pro astmatiky a alergiky.

Mimořádně levný provoz, nepotřebuje spotřební materiály, chemii ani filtry

Vysokou funkční efektivitu umocňuje použití kvalitních komponentů a dílů, tím je zaručena i spolehlivá dlouhodobá funkce a vysoká životnost. Velice levný provoz je dán nízkou spotřebou el. proudu (18 W) a skutečností, že ke své plné funkci přístroj nepotřebuje žádný spotřební materiál ani filtry. Doporučujeme používat pouze stříbrnou ionizační tyčinku, která zajistí 100% biologickou čistotu vody (je součástí balení).

Snadná údržba a obsluha

Diskové pračky / zvlhčovače vzduchu nejsou náchylné na kvalitu vody, je možné používat běžnou vodu z veřejné vodovodní sítě. Model Boneco W490 má průhledný zásobník na vodu, u kterého je na první pohled vidět množství vody v přístroji. Doplňování vody je snadné. Konstrukce a zpracování odpovídá požadavkům na jednoduchou obsluhu i údržbu a maximální funkčnost. Čistící režim zaručuje pohodlné odvápnění čističky vzduchu.

Stříbrná ionizační tyčinka (ISS – Ionic Silver Stick) využívá antimikrobiálních vlastností stříbra. Zajišťuje hygienickou nezávadnost a dlouhodobou optimální kvalitu vody. ISS začne působit okamžitě po kontaktu s vodou. Není závislá na elektrickém proudu, funguje, i když je pračka vzduchu vypnutá. ISS je určena výhradně pro použití ve zvlhčovačích vzduchu.

CalcOff je prostředek k odstranění vodního kamene. Jedná se o prášek rozpustný ve vodě určený k provádění čistícího režimu. 1 balíček tohoto prostředku je součástí balení přístroje.

Technická data:

Napětí:   230 V / 50 Hz
Příkon:   18 W
Výkon:   až 300 ml/hod
Pro místnost:   až 50 m² / 125 m³
Rozměry:   336 x 323 x 407 mm
Hlučnost:   < 25 dB(A)
Objem nádrže:   celkový objem vody v přístroji 7 l
Součástí balení:   zvlhčovač vzduchu, ionizační stříbrná tyčinka, prostředek na odstranění vodního kamene CalcOff, manuál

Parametry

Rozměr místnosti (m2)40-100
Princip zvlhčovánídiskový
Výkon zvlhčování (ml/hod)100-500

Recenze

Napsat recenzi

Zvlhčovač vzduchu Boneco W490

Zvlhčovač vzduchu Boneco W490

Disková pračka vzduchu AOS W490 s digitálním ovládáním je kvalitním přístrojem pro zvlhčování vzduchu. Částečně také čistí vzduch od prachu a pylů. Pro místnost do 50 m² / 125 m³.

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: