Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 Zobrazit větší
Akce + Dárek

13 999 Kč

14 499 Kč

-500 Kč

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Hodnocení 

DS-303124-01

Dyson

Externí sklad (dodání 3 dny)


Unikátní zvlhčovač vzduchu od britské značky Dyson. Pro hygienické zvlhčování - UV-C záření likviduje 99,9% bakterií obsažených ve vodě. Rovnoměrné pokrytí celé místnosti.

Více informací

B B

Více informací

Parametry

Recenze

Video

Ke stažení

Více informací

Ultraviolet Cleanse technologie

Použitím patentované technologie Ultraviolet Cleanse, vystavuje zvlhčovač vzduchu Dyson každou kapku vody z nádrže ultrafialovému světlu. Tento tříminutový cyklus zabije 99,9% bakterií ve vodě včetně E-coli bakterií dříve, než jakákoliv vlhkost opustí spotřebič.

Voda z nádrže je nejprve vedena do plnící komory, kde je při průchodu kanálkem vystavena ultrafialovému světlu, které zabije 99,9% bakterií. Poté voda pokračuje do piezo komory, kde je podruhé vystavena ultrafialovému světlu před tím, než je atomizována na jemnou hygienickou mlhu.

Hydratace celé místnosti

Rozptyluje jemnou hygienickou mlhu a vlhký vzduch rovnoměrně po celé místnosti.

Zvlhčovač vzduchu Dyson šíří po celé místnosti hygienický aerosol a zvlhčený vzduch, a to tiše a rovnoměrně. Přesný vlhkoměr a účinný systém řízení spotřeby vody zajišťují až 18 hodin nepřetržitého provozu na jedinou 3l vodní nádrž. Časovač pro automatické vypnutí.

Inteligentní řízení klima v místnosti

S pomocí inteligentního řízení mikroklima monitoruje zvlhčovač vzduchu Dyson nepřetržitě obojí teplotu a vlhkost vzduchu. Pouhým stiskem tlačítka dálkového ovladače stanoví přesné množství zvlhčující páry potřebné na zajištění nejpříjemnější úrovně vlhkosti v místnosti.

Zlepšená akustika

Světově první zvlhčovač vzduchu oceněný značkou Quiet Mark společnosti Noise Abatement Society.

Air Multiplier™ technologie

Otvory ve spodní části je do přístroje nasáván vzduch. Ten dále prochází kolem inteligentního termostatu a vlhkoměru, které přesně monitorují teplotu a vlhkost v místnosti.

Poté je jednou štěrbinou vháněna do prostoru jemná hygienicky vytvořená mlha a druhou štěrbinou nasátý vzduch. Proud vzduchu ze zvlhčovače strhává okolní vzduch a dochází rovnoměrnému rozptýlení vlhkosti do celé místnosti.

Certifikován jako asthma & allergy friendly

Jediný zvlhčovač vzduchu certifikovaný společností Allergy Standards Limited jako asthma & allergy friendly™ (přátelský pro astmatiky a alergiky) a světově první zvlhčovač vzduchu, jenž získal akreditaci aliance Skin Health Alliance.

Dvojí funkčnost pro celoroční použití

V zimě rozptyluje hygienickou mlhu pro zvlhčování suchého vzduchu a v létě slouží jako ventilátor osvěžující proudem vzduchu.

Dálkový ovladač

Ovládání intenzity proudu vzduchu a úrovně vlhkosti. Prohnutý a s magnety pro praktické uchycení na vrchu zvlhčovače.

Technické vlastnosti:

- Ultrazvuková metoda zvlhčování

- UV-C lampa likviduje 99,9% bakterií žijících ve vodě

- Rozsah nastavení relativní vlhkosti vzduchu: 30 - 70% nebo automatický režim

- Šířka vzduchového prstence: 24 cm

- Kapacita vodního zásobníku: 3 litry

- Délka napájecího kabelu: 2,0 m

- Průtok vzduchu: až 460 l/s (1.660 m³/h) v režimu ventilátoru; až 330 l/s (1.200 m³/h) v režimu zvlhčování

- Průměr základny: 22 cm

- Výška: 58 cm

- Hmotnost: 3,4 kg

- Příkon:  40 W jako ventilátor; 55 W jako zvlhčovač

 

Servis a údržba (podrobné pokyny naleznete v manuálu ke stažení)

Pro zajištění správné dlouhodobé činnosti zvlhčovače je nutné jej pravidelně čistit. Pravidelné čištění je nezbytné proto, aby se uvnitř spotřebiče neusazoval vodní kámen. Obzvláště důležité je to v oblastech s tzv. „tvrdou“ vodou. Čistěte spotřebič pravidelně podle návodu. V opačném případě hrozí poškození spotřebiče, snížení jeho funkčnosti a ztráta záruky.

Příprava vlastního čistícího roztoku.
- 30 gramů kyseliny citronové + 1 litr vody = Čistící roztok

K dispozici jsou i jiné čistící roztoky. U nich si ale ověřte, zda jsou vhodné pro použití s plasty a poté je používejte v souladu s pokyny k obsluze podle jejich výrobce. Příkladem jiných vhodných čistících roztoků jsou
odvápňovače, pěnivá mýdla bez antibakteriálních účinných látek nebo ocet.

Některé čisticí prostředky mohou spotřebič poškodit a neměly by být proto používány. Při použití těchto prostředků pozbýváte nárok na záruku. Nepoužívejte následující prostředky: Alkohol, silné směsi kyselin,
rozpouštědla (Aceton), produkty na olejové bázi, alkalická bělidla, osvěžovače vzduchu, aromatické oleje, vonné oleje, horkou vodu, kartáče, abrazivní prostředky atd. Nedávejte prosím do myčky na nádobí ani do blízkosti ohně.

Parametry

Princip zvlhčováníultrazvukový

Recenze

Napsat recenzi

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10

Unikátní zvlhčovač vzduchu od britské značky Dyson. Pro hygienické zvlhčování - UV-C záření likviduje 99,9% bakterií obsažených ve vodě. Rovnoměrné pokrytí celé místnosti.

Video

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: