Kuřácké kabiny

Nevíte si rady s obtěžujícím tabákovým kouřem? Nelíbí se Vám pohled na zástupy kuřáků před vstupy do administrativních budov, nákupních center, hotelů nebo letišť? Nabízíme:

Mimořádně účinné řešení pro odstranění cigaretového...
Číst více

Nevíte si rady s obtěžujícím tabákovým kouřem? Nelíbí se Vám pohled na zástupy kuřáků před vstupy do administrativních budov, nákupních center, hotelů nebo letišť? Nabízíme:

Mimořádně účinné řešení pro odstranění cigaretového kouře. Moderní a elegantní kuřácké kabiny.

Rádi Vás navrhneme vhodné řešení i cenovou kalkulaci pořizovacích a provozních nákladů.

Kontaktujte nás na info@cistickyvzduchu.cz nebo volejte 775 746 796.


Méně
Filtrování dle parametrů

Katalog

 • Kuřácká kabina Euromate Mezzo

  Efektivní a elegantní kuřácká kabina pro použití uvnitř budov. Pro cca 4-5 osob. Nutnost individuální kalkulace - prosíme kontaktuje nás telefonicky či emailem (info@cistickyvzduchu.cz; tel. 775 746 796).

  Efektivní a elegantní kuřácká kabina pro použití uvnitř budov. Pro cca 4-5 osob. Nutnost individuální kalkulace - prosíme kontaktuje nás telefonicky či...

 • Kuřácká kabina Euromate Espace

  Efektivní a elegantní kuřácká kabina pro použití uvnitř budov. Pro cca 6-7 osob. Nutnost individuální kalkulace - prosíme kontaktuje nás telefonicky či emailem (info@cistickyvzduchu.cz; tel. 775 746 796).

  Efektivní a elegantní kuřácká kabina pro použití uvnitř budov. Pro cca 6-7 osob. Nutnost individuální kalkulace - prosíme kontaktuje nás telefonicky či...

 • Kuřácká kabina Euromate Plaza

  Efektivní a elegantní kuřácká kabina pro použití uvnitř budov. Pro cca 12-14 osob. Potřeba individuální kalkulace - prosíme kontaktuje nás telefonicky či emailem (info@cistickyvzduchu.cz; tel. 775 746 796).

  Efektivní a elegantní kuřácká kabina pro použití uvnitř budov. Pro cca 12-14 osob. Potřeba individuální kalkulace - prosíme kontaktuje nás telefonicky či...

 • Kuřácká kabina Euromate Double Plaza

  Efektivní a elegantní kuřácká kabina pro použití uvnitř budov. Až pro 28 osob. Potřeba individuální kalkulace - prosíme kontaktuje nás telefonicky či emailem (info@cistickyvzduchu.cz; tel. 775 746 796).

  Efektivní a elegantní kuřácká kabina pro použití uvnitř budov. Až pro 28 osob. Potřeba individuální kalkulace - prosíme kontaktuje nás telefonicky či...