Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace – rychlé, jednoduché a spolehlivé řešení bez venkovní jednotky

Mobilní klimatizace jsou určené pro okamžité řešení požadavku klimatizování a jako klimatizace bez venkovní jednotky...
Číst více

Mobilní klimatizace – rychlé, jednoduché a spolehlivé řešení bez venkovní jednotky

Mobilní klimatizace jsou určené pro okamžité řešení požadavku klimatizování a jako klimatizace bez venkovní jednotky jsou ideálním řešením tam, kde není možné nebo vhodné instalovat klasické klimatizace. Mobilní klimatizace s moderním designem zajišťují maximální komfort a úsporu energie s ohledem na životní prostředí. Jednotky jsou energetické třídy A a využívají ekologické chladivo R410A.

Automatický odpar kondenzátu

Zatímco běžné typy mobilních klimatizací odvádí kondenzované vzdušné páry do nádržky, která se musí pravidelně vylévat, mobilní klimatizace ponechávají vzdušnou vlhkost v místnosti.

Automatické odpařování kondenzátu zaručuje, že se při chlazení nesnižuje relativní vlhkost v místnosti a nemusíte čelit suchému vzduchu. Díky automatickému odpařování kondenzátu zpět do místnosti odpadá starost s kondenzátem a zabudovaná nádržka plní pouze bezpečnostní funkci.

Naklápěcí lamely

Cirkulace ochlazeného vzduchu je důležitá pro vnímání pocitové teploty. Pohyb vzduchu netvoří průvan, ale efektivně distribuuje chladný vzduch po celé místnosti. Směr proudu vzduchu lze nastavit stálým směrem lamel nahoru nebo dolů (nebo mezipolohy po 6°) vzhledem k osobám, zvířatům, či nábytku, který je v chlazené místnosti. Klimatizace Daitsu má i funkci swing, kdy se lamely při chlazení samostatně pohybují –  kývají.

Až 4 funkce v 1 zařízení – chlazení, topení, vysoušení, ventilátor

U modelu Daitsu APD 12-HR je k dispozici také režim topení. Topení u přenosné klimatizace zvyšuje její využitelnost. U mobilních klimatizací APD 12-HR probíhá topení na principu tepelného čerpadla, tedy s vyšším výkonem (2,9kW), než-li je příkon jednotky (1,13kW). Provozní teplota pro topení je u modelu s tepelným čerpadlem 5°C – 30 °C.

Mobilní klimatizace DAITSU i SAKURA fungují také jako výkonný odvlhčovač s výkony odvlhčování dle modelu 24 – 28 litrů/24 hodin

Zjednodušený a orientační přepočet výkonu klimatizace na velikost místnosti

Velikost klimatizované místnosti:

Minimální požadovaný výkon klimatizace:
do 50 m³2,0 kW
50 - 60 m³2,7 kW
60 - 90 m³3,5 kW
100 - 125 m³5,0 kW
120 - 170 m³7,0 kW

Méně
 • Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK
  + Dárek
  9 990 Kč s DPH
  Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK
  9 990 Kč s DPH

  Výkon chlazení: 2,64 kW  Pro místnost cca 10 - 16 m²  Vzduchový výkon až 330 m³/h  Funkce vysoušení: až 24 litrů za den

  Výkon chlazení: 2,64 kW  Pro místnost cca 10 - 16 m²  Vzduchový výkon až 330 m³/h  Funkce vysoušení: až 24 litrů za den

  1 ks skladem
 • Mobilní klimatizace Sakura STAC 12 CPB/K Wi-Fi
  + Dárek
  11 999 Kč s DPH
  Mobilní klimatizace Sakura STAC 12 CPB/K Wi-Fi
  11 999 Kč s DPH

  Mobilní klimatizace Sakura modelové řady K je účinným zařízením s chladícím výkonem 3,2kW, která je vhodná do prostor o velikosti 18 – 35m². Tato moderní a praktická klimatizace disponuje funkcí chlazení, ventilace a odvlhčování. Jednotky této řady jsou vybaveny omyvatelnými prachovými filtry, pro lepší úpravu vzduchu. Novinkou u tohoto modelu je ovládání...

  Mobilní klimatizace Sakura modelové řady K je účinným zařízením s chladícím výkonem 3,2kW, která je vhodná do prostor o velikosti 18 – 35m². Tato moderní a...

  Externí sklad (dodání 3 dny)