Čistička vzduchu Stadler Form Viktor černá

Hodnocení 

STD100200

Stadler Form

1 ks

Skladem


Elegantní, tichá, výkonná a vkusná čistička vzduchu. Velmi účinná filtrace veškerých nečistot v prostoru až 50 m² / 125 m³. Černá barva.

Více informací

B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Čistička vzduchu Stadler Form Viktor černá

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Recenze

Video

Více informací

Čistička vzduchu VIKTOR je skutečným nepřítelem znečištěného ovzduší v místnosti.

Toto jedinečné zařízení švýcarské kvality dokáže vaše okolí zbavit například prachu, cigaretového dýmu nebo pylu. Ze vzduchu je ale schopen odstranit také všemožné bakterie a viry, které na nás všechny denodenně útočí.

Malý, ale svým vlastním způsobem skvělý 

Navzdory kompaktní velikosti dokáže VIKTOR vyčistit vzduch v místnosti o rozloze až 50 m². Speciální filtr pročistí vzduch a aktivní uhlí potlačí nepříjemné pachy. Díky pěti úrovním výkonu (od ultra tiché až po špičkovou) a stmívatelnému LED indikátoru vám Viktor nikdy nebude rušit noční spánek.

Filtrace vzduchu je pro Viktora velmi rychlý proces. Při nejvyšší z pěti rychlostí totiž dokáže přefiltrovat až 200 m³ vzduchu za jednu hodinu. To všechno zvládne při velmi nízké spotřebě energie.

Viktor kombinuje tři filtrační systémy:

 - předfiltr zachytí větší nečistoty jako je prach, vlasy nebo zvířecí chlupy

 - uhlíkový filtr z ovzduší odstraní všechny pachové částice

 - absolutním unikátem však je patentovaný HPP filtr, který škodlivým částicím jako je pyl, dým z cigaret nebo bakterie a viry dodá elektrický náboj. Díky tomu jsou potom tyto částice bezpečně zachyceny v kovové mřížce uvnitř filtru, kterou stačí pravidelně proplachovat tekoucí vodou. HPP filtr má v porovnání s běžnými HEPA filtry neomezenou životnost.

Velkou výhodou Viktora jsou ve srovnání s konkurencí velmi kompaktní rozměry, díky nimž může být zařízení umístěno opravdu kdekoli – například v ložnici.

Vzhledem k maximální hladině hluku 57dB je pravděpodobnější, že vás vyruší odfukování vašeho partnera/partnerky než Viktorovo pracovní nasazení.

Mezi další funkce přístroje patří noční režim, časovač nebo možnosť přidání oblíbené aroma esence, která zaplní místnost příjemnou vůní.

V roce 2011 získal Viktor známku kvality nadace ECARF. ECARF je Evropské centrum pro výzkum alergií a sídlí v Berlíně v Německu. Jeho hlavním cílem je zlepšit povědomí a znalosti o alergiích, snížit dopady tohoto onemocnění na pacienty i společnost, zlepšit výzkum alergií a také podporovat Globální evropskou síť pro alergiky a astma – GA²LEN.

 

Skladný a štíhlý

Kompaktní rozměry umožňují umístit Viktora kamkoliv. Nabízí štíhlé tělo a moderní design, díky čemu se za něho nebudete stydět ani v moderních domácnostech. Působí totiž jako stylový doplněk.

Patentovaný filtrační systém HPP™

Unikátní systém dodá škodlivým částicím náboj a ty jsou následně bezpečně zachyceny v kovové mřížce uvnitř filtru. HPP™ filtr není potřebné měnit, stačí ho pravidelně proplachovat tekoucí vodou.

Jemný výkon nebo smršť? Vyberte si!

Díky pěti rychlostním stupňům je VIKTOR schopen pracovat kdykoliv a kdekoliv, dokonce i v ložnici. Jeho hlučnost je maximálně 57 dB.

Intuitivní ovládací panel

Díky přehlednému ovládacímu panelu umístěnému na horní straně přístroje budete mít všechny funkce neustále pod kontrolou. Umístění panelu také umožňuje trvalý přehled o aktuálním nastavení zařízení.

Čistý a voňavý domov

VIKTOR vám umožní přidat několik kapek vaší oblíbené esence. Kromě filtrace vzduchu má také aromaterapeutické účinky.

2 barevná provedení

Vyberte si VIKTORa, který se vám nejvíce líbí. 

Technická data:

Napájení: 230 V / 50 Hz
Příkon: 10 - 34 W
Vzduchový výkon: až 200 m³/hod.
Pro místnost: max. 50 m² / 125 m³
Rozměry: 451 x 196 x 246 mm
Hlučnost: 45 - 60 dB(A)
Časovač: 2, 4 a 8 hodin
Koncentrace ozónu: < 0.05 ppm (splňuje zdravotní normy)
Hmotnost: 5,5 kg

Recenze

Napsat recenzi

Čistička vzduchu Stadler Form Viktor černá

Čistička vzduchu Stadler Form Viktor černá

Elegantní, tichá, výkonná a vkusná čistička vzduchu. Velmi účinná filtrace veškerých nečistot v prostoru až 50 m² / 125 m³. Černá barva.

Video

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: