Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton bronzový Zobrazit větší

2 290 Kč

s DPH

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton bronzový

Hodnocení 

STD100415

Stadler Form

1 ks

Skladem


Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu o výkonu až 170 ml/hod. pro místonosti až 25 m² plochy / 60 m³ objemu místnosti.

Více informací

B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton bronzový

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Parametry

Recenze

Ke stažení

Více informací

Dlouhodobý a pravidelný pobyt v místnosti, ve které je nízká vzdušná vlhkost, rozhodně není nic příjemného. Suchý vzduch totiž dráždí ke kašli, vysušuje sliznici a činí ji zranitelnější vůči virům, bakteriím či roztočům. Nejefektivnější a nejrychlejší cestou, jak se suchého vzduchu v místnosti zbavit, je pořízení kvalitního zvlhčovače vzduchu.

ANTON je zvlhčovač vzduchu diskrétních rozměrů od švýcarské značky Stadler Form, který pracuje na ultrazvukovém principu. Velmi rychle vibrující destička přenáší kmitání na vodu a ta se mění na studenou vodní páru, která je distribuována do místnosti. Výhodou tohoto principu je velmi nízká spotřeba energie při solidním výkonu. Do vzduchu totiž dokáže dostat až 170 g vody za hodinu. ANTON tak rychle zvlhčí jakoukoli místnost do 25 m2.

Kvalitní zvlhčovače ultrazvukového typu musí být vybaveny antibakteriální stříbrnou kostkou, která brání množení bakterií ve vodě a demineralizačním filtrem, který vodu zbavuje minerálních látek. Filtr brání tomu, aby se minerální látky dostaly do ovzduší a posléze se usazovaly na nábytku, televizi apod.

Ovládací panel není u ANTONA na přední ani horní straně, ale je velmi důmyslně schován ve spodní části přístroje tak, aby nerušil jeho něžný vzhled. To však neznamená, že by ovládání bylo špatně přístupné, naopak. Díky popiskům je navíc velmi snadné a intuitivní. Elegantní a jemný design pak umocňuje stmívatelný LED indikátor hladiny vody v přístroji, který změní barvu z bílé na červenou v momentě, kdy voda ve 2,5 litrové nádrži dojde.

Další výhodou ANTONA je možnost doplnění vody za provozu – zatímco vyjmete nádržku na vodu, přístroj si ještě 10 minut poté vystačí s vodou, která zůstala ve spodní části. Samozřejmostí pak je (stejně jako u většiny přístrojů značky Stadler Form) možnost přidání vaší oblíbené aroma esence, která projasní vzduch a zaplní místnost vůní rovnoměrně spolu s vlhkostí.

Zvlhčuje bez přestávek!
ANTON disponuje promyšleným systémem, který mu umožňuje pracovat i bez nádržky na vodu. Doplňovat vodu tak můžete opravdu kdykoliv – i během provozu.
Vhodné i pro aromaterapii.
Do ANTONA můžete bez obav přidat také pár kapek vaší oblíbené aroma esence. Místnosti krásně provoní a zároveň zklidní vaši mysl a uvolní tělo.
Kolik vody?
ANTONŮV něžný design doplňuje také stmívatelná LED indikace množství vody v přístroji. Pokud voda dojde, LED dioda zčervená.
Důmyslný ovládací panel.
V souladu s jemným vzhledem je ovládací panel ukryt ve spodní části přístroje tak aby nerušil celkový dojem. Popisky tlačítek jej činí velmi přehledným a intuitivním.

Skladný a štíhlý.

Kompaktní rozměry umožňují Antona umístit kamkoli. Nabízí štíhlé tělo a moderní design, a tak se za něj nebudete stydět ani v moderních domácnostech. Působí totiž jako stylový doplněk.

Různá barevná provedení.

Máte rádi klasiku (bílá, černá) nebo raději něco extra (bronzová, limetková)? Vyberte si ANTONA, který se vám nejvíce zamlouvá.

 • Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu a aroma difuzér
 • Napájení/Spotřeba: 12V/12W
 • Množství vypouštěné páry: 170 g/h
 • Objem nádoby na vodu: cca 2,5 litrů
 • Určeno pro prostory: max. do 60 m3/25 m2
 • Rozměry: 184 x 262 x 184 mm
 • Hlučnost: 28,5 - 30 dB(A)
 • Noční režim (2 režimy)
 • Automatické  vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu
 • Hmotnost: 1,9 kg
 • Součást balení: zvlhčovač, antibakteriální stříbrná kostka, návod k použití
 • Příslušenství: demineralizační filtr (není součástí balení - doporučujeme dokoupit!)

Parametry

Rozměr místnosti (m2)21-40
Ionizátor (s/bez)bez ionizátoru
Princip zvlhčováníultrazvukový
Výkon zvlhčování (ml/hod)100-500

Recenze

Napsat recenzi

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton bronzový

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Anton bronzový

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu o výkonu až 170 ml/hod. pro místonosti až 25 m² plochy / 60 m³ objemu místnosti.

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: