Zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN bílý

BI3222

Airbi

2 ks

Skladem


Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizací. Možnost aromaterapie. Vodní filtr pro zachycení vodního kamene. Výkon do 300 ml/ hod. Pro místost max. 45 m²

Více informací

B B

Více informací

Parametry

Recenze

Ke stažení

Více informací

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN pro čisté a zdravé ovzduší vám pomůže zajistit optimální klimatické podmínky v domácnosti. Airbi TWIN patří mezi víceúčelové přístroje (3 zařízení v 1), neboť kromě základní funkce zvlhčování vzduchu, je vybaven též ionizátorem (pomáhá čistit ovzduší) a uživatel má také možnost do přístroje přidávat esenciální oleje a využívat tak příznivé účinky aromaterapie.

Jak se již stalo zvykem, i tento přístroj značky Airbi je atraktivní svým nadčasovým designem. Model TWIN je navíc nabízen ve dvojím barevném provedení, díky kterému se hodí téměř do každého interiéru.

Zvlhčovač Airbi TWIN vypouští čistou a svěží páru do ovzduší. Pomocí vodního a antibakteriálního filtru zachycuje minerální látky obsažené ve vodě a zabraňuje dalšímu rozptylování těchto částic. Výhodou ultrazvukového zvlhčovače TWIN je vysoký výkon při velmi nízké spotřebě elektrické energie.

Přístroj je vybaven zabudovaným digitálním hydrostatem a teploměrem. Ultrazvukový zvlhčovač Airbi TWIN může pracovat v manuálním nebo automatickém režimu. V manuálním režimu si uživatel nastaví míru vypouštění vodních par ve 3 různých stupních. V automatickém režimu si uživatel na přístroji navolí hodnotu relativní vlhkosti, kterou chce, aby přístroj dosáhl a udržoval.

Mezi další funkce patří nastavitelná doba provozu (časovač), zvuková a optická indikace prázdné nádoby na vodu nebo možnost ovládání přístroje pomocí dálkového ovládače jenž je součástí příslušenství. Náročnější uživatelé ocení vícesměrnou otočnou výstupní trysku, dostatečně velký přehledný LCD displej a snadno plnitelnou nádobu na vodu.

Airbi Twin
Určeno pro místnostido 45 m2
Max. zvlhčovací výkon300 ml / h
Princip zvlhčování vzduchu ultrazvuk
Nastavení intenzity zvlhčováníano
Vestavěný regulátor vlhkostiano
Objem nádrže na vodu5 litrů
Změkčovací filtr (patrona)ano
Hlučnost< 35 dB
Příkon 30 W
Funkce ionizace ano
Množství vznikajícího ozónu< 0,05 PPM (splňuje normy ČSN EN)
Produkce negativních iontů3 000 000 iontů / cm3
Časovačano
Rozměry 150 x 335 x 285 mm
Hmotnost 2,6 kg
Dálkové ovládání ano

3D zobrazení ultrazvukového zvlhčovače Airbi Twin

Parametry

Rozměr místnosti (m2)40-100
Ionizátor (s/bez)s ionizátorem
Princip zvlhčováníultrazvukový
Výkon zvlhčování (ml/hod)100-500

Recenze

Recenze produktu "Zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN bílý" (1)

Petr

2017-02-03

Pro:
Opravdu kvalitní jemná studená mlha.
Plocha do cca 20 m2.
Hezké podsvícení
Proti:
Pro spánek minimálně 2 - 3 m od postele z důvodu hluku
Po cca 4 hodinách dojde voda z nádoby, chybí možnost dopojení na hadici. U rekuperace na každou místnost jednu jednotku.
Celkové hodnocení:
Po zprovoznění rekuperace úbytek vlhkosti v celém domě na 25%! Varianta zvlhčení profi jednotkou by vyšla na cca 280 tis. Zkouška rychlosti zvlhčování. Odpovídá předpokladu.

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  Napište vlastní recenzi !

  Napsat recenzi

  Zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN bílý

  Zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN bílý

  Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizací. Možnost aromaterapie. Vodní filtr pro zachycení vodního kamene. Výkon do 300 ml/ hod. Pro místost max. 45 m²

  Ke stažení

  Příslušenství

  Doporučené příslušenství nebo související produkty:

  Podobné produkty

  Produkty ze stejné kategorie: