Čistička vzduchu Duux Tube Zobrazit větší
Akce + Dárek

9 850 Kč

11 750 Kč

s DPH

-1 900 Kč

Čistička vzduchu Duux Tube

Hodnocení 

DXPU03

Duux

2 ks

Skladem


Čistička vzduchu Duux Tube je nejen velice výkonná, ale i velmi vzhledná.

Pro místnost o ploše až 110 m².

Možné ovládat pomocí mobilní aplikace.

Více informací

B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Čistička vzduchu Duux Tube

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Parametry

Recenze

Video

Ke stažení

Více informací

Výkon a konektivita

Elegance a výkon se spojují v Tube, SMART čističce vzduchu s ohromující kapacitou 550 m³ za hodinu (CADR = Clean Air Delivery Rate). Duux Tube je vhodná pro místnosti o velikosti až 110 m² a zaručuje optimální účinnost filtrace vzduchu díky svému třívrstvému filtru (předfiltr, filtr HEPA H13 a filtr s aktivním uhlím). Navíc automaticky přizpůsobuje rychlost čištění kvalitě okolního vzduchu, měřené laserovým senzorem PM2,5. A díky nové aplikaci Duux lze Tube ovládat kdykoli a kdekoli.

Navrženo pro eleganci

Tube je více než jen chytrá čistička vzduchu. Její elegantní design, charakteristický matný povrch, organický kulatý tvar a důmyslný detail z umělé kůže na výstupu vzduchu, dělá z Tube perfektní doplněk do každé místnosti. A nebojte se hluku: výkonný bezkomutátorový stejnosměrný motor je tichý jako myš.

Působivý výkon

Čistý vzduch je životně důležitý. To je důvod, proč je Tube tak účinný: odstraňuje 99,97 % všech plovoucích prachových částic a znečištění. A co víc, účinnost můžete zvýšit aktivací vestavěného ionizátoru, který rozptyluje záporné ionty a zachycuje i ty nejmenší prachové částice.

Dohlíží na vaše zdraví

Díky senzoru PM2,5 se Tube zapne při špatné kvalitě vzduchu. Má tři rychlosti a časovač od 1 do 8 hodin, který umožňuje nastavit, kdy se automaticky sám vypne. Ionizátor lze provozovat samostatně a indikátor životnosti filtru ukazuje, kdy je potřeba filtr vyměnit.

Uživatelsky příjemné ovládání

Sami se rozhodnete, jak chcete Tube ovládat: přes aplikaci DUUX s vizuálním rozhraním nebo pomocí integrovaných tlačítek na čističce. Displej LCD s vysokým rozlišením zobrazuje všechny hodnoty vzduchu, včetně pevných částic (PM2,5), teploty a vlhkosti. Tímto způsobem budete mít neustále pod dohledem kvalitu vnitřního vzduchu.

Veličina CADR (Clean Air Delivery Rate) udává, kolik metrů krychlových dokáže čistička vzduchu vyčistit za jednu hodinu. V určitých situacích je však žádoucí čistit vzduch několikrát za hodinu. Pro základní čištění stačí 2 výměny vzduchu za hodinu, zatímco astmatici zaznamenají rozdíl pouze při 5 výměnách vzduchu za hodinu. Výpočet doporučeného prostoru vychází ze standardní výšky stropu 2,5 metru. Níže je uveden doporučený počet metrů čtverečních na množství výměn vzduchu za hodinu:

- 2 výměny vzduchu za hodinu (základní čištění) = 550/2,5/2 = 110 m²

- 3 výměny vzduchu za hodinu (alergie) = 550/2,5/3 = 75 m²

- 5 výměn vzduchu za hodinu (astma/lékařské účely) = 550/2,5/5 = 45 m²

Aplikace Duux Smart je k dispozici pro iOS i Android.

Parametry

Rozměr místnosti (m2)40-100
Zvlhčovač (s/bez)bez zvlhčovače
Ionizátor (s/bez)s ionizátorem
Vzduchový výkon (m³/h)nad 500 (velký)

Recenze

Napsat recenzi

Čistička vzduchu Duux Tube

Čistička vzduchu Duux Tube

Čistička vzduchu Duux Tube je nejen velice výkonná, ale i velmi vzhledná.

Pro místnost o ploše až 110 m².

Možné ovládat pomocí mobilní aplikace.

Video

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: