Podlahový ventilátor Stadler Form Charly Floor Zobrazit větší
Akce

4 490 Kč

4 990 Kč

s DPH

-500 Kč

Podlahový ventilátor Stadler Form Charly Floor

Hodnocení 

STD101120

Stadler Form

1 ks

Skladem


Designový ventilátor značky Stadler Form rozpohybuje až 6 000 m³/h do místností o velikosti až 50 m².

Více informací

B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Podlahový ventilátor Stadler Form Charly Floor

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Recenze

Ke stažení

Více informací

Vytvořte si v kanceláři a doma ideální teplotní podmínky i v létě. Pokud nechcete klimatizaci a ošklivé plastové ventilátory se vám jednoduší nelíbí, je výbornou volbou designový ventilátor značky Stadler Form.

Model Charly Floor nabízí vysoký výkon v kombinaci s kompaktními rozměry. Do místnosti přitom fouká chladivý vzduch s obrovskou silou až 6 000 m³ za hodinu, díky čemuž kvalitně distribuuje vzduch do místností o velikosti až 50 m². Skvěle se tak hodí i do skutečně velkých obývacích pokojů a kanceláří.

Rovnoměrnou distribuci vzduchu pak střeží funkce oscilace, která zajišťuje stejnoměrný rozptyl studeného vzduchu na horizontální úrovni. Designér spotřebiče, Matti Walker, přitom kladl důraz na to, aby byl ventilátor co nejflexibilnější, a proto je umožněno regulovat vertikální sklon vrtule. Směr foukání vzduchu si díky tomu nastavíte přesně tak, jak vám vyhovuje.

Luxusní pocit z ventilátoru navíc zdůrazňuje i využití prémiových materiálů – například podstavec ze zinku nebo horní část z ušlechtilé oceli a kvalitního hliníku. Masivní základna je navíc pojistkou, že je Charly maximálně stabilní i při vysokém výkonu.

Ačkoli je Charly velký silák, v otázce hlučnosti jej můžeme označit jako „tichošlápka“. Přes špičkový výkon je totiž díky kvalitní konstrukci až překvapivě tichý, neboť i při nejvyšší zátěži hlučnost nepřesahuje 56 dB, což je hlasitost odpovídající slabému dešti.

Příjemné rozměry

Sedíte u stolu a snažíte se pracovat/učit se, ale mozek nepracuje na plné otáčky? Rozhýbejte vzduch pomocí kompaktního ventilátoru Charly a zlepší se i vaše myšlení. Zachrání vás v každé situaci.

Jako tornádo

Ventilátor lze využít v jakékoli místnosti a můžeme vám garantovat, že díky vysokému výkonu, kdy rozpohybuje až 6 000 m³/h vzduchu za hodinu, vytvoří klidně klima jako při tornádu. Záleží jen na vás, jaký ze stupňů výkonu si vyberete.

Flexibilní využití

Charly je konstruován tak, abyste mohli snadno ovlivňovat směr jeho foukání – jak v horizontální, tak i ve vertikální rovině. Vždy si snadno nastavíte takový směr, který vám bude dokonale vyhovovat.

Kvalitní zpracování

Švýcarská značka Stadler Form použila při výrobě ventilátoru pouze ty nejlepší dostupné materiály, jako je zinek, ocel nebo hliník, což se pozitivně podepsalo na kvalitě konstrukce. Za benefit lze považovat i ocelovou úchytku pro snadnou manipulaci s ventilátorem.

Maximální stabilita

Maximální stabilitu za všech okolností zajišťuje masivní litý podstavec vyrobený ze zinku. Můžete si tak být jisti, že se nepřevrhne ani při nejvyšším výkonu.

Technická specifikace

Typ ventilátorupodlahový
Maximální příkon58 W
Průměr vrtule40 cm
Regulace otáčekAno
Počet úrovní výkonu3
OscilaceAno
Teleskopický stojanNe
Specifické funkcenastavitelný sklon, snadné čištění vrtule, 3 rychlosti
Standardně dodávané příslušenstvíčeský návod
Barvastříbrná
Šířka45 cm
Výška48,5 cm
Hloubka28 cm
Hmotnost4,5 kg

Recenze

Napsat recenzi

Podlahový ventilátor Stadler Form Charly Floor

Podlahový ventilátor Stadler Form Charly Floor

Designový ventilátor značky Stadler Form rozpohybuje až 6 000 m³/h do místností o velikosti až 50 m².

Ke stažení

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: