Podlahový ventilátor Stadler Form Q stříbrný

Hodnocení 

STD101300

Stadler Form

1 ks

Skladem


Moderní, celokovový, designový podlahový ventilátor, 3 rychlostní režimy - vzduchový výkon až 2.400 m³/h

Více informací

B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Podlahový ventilátor Stadler Form Q stříbrný

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Recenze

Ke stažení

Více informací

Chcete v kanceláři či doma snížit teplotu, ale nechcete klimatizaci a ošklivé plastové ventilátory, které nic nevydrží, se vám nelíbí? Pro kancelář i domov se nabízí ideální řešení – designový ventilátor značky Stadler Form.

Ventilátor s jednoduchým označením „Q“ na první pohled velmi připomíná motor dopravního letadla. A aby ne, jeho autor, švýcarský designér Carlo Borero, se jím totiž nechal silně inspirovat. Naštěstí nejen designem, ale i výkonem a kvalitou zpracování. Tělo přístroje je totiž vyrobeno z vysoce kvalitní oceli a hliníku. Má to hned dvě výhody – zvládá díky kvalitní konstrukci zkrotit vysoký výkon a navíc splňuje náročné požadavky zákazníků na jednoduchou manipulaci, údržbu a také už zmiňovaný design.

Ventilátor „Q“ konkurenci výrazně zastiňuje v otázce výkonu, neboť na nejvyšší stupeň činí jeho průtok vzduchu až na 2 400 m³/h. Dokonale cirkulovat vzduch tak bez problémů dokáže i v místnostech o velikosti až 40 m², což v podstatě znamená, že se hodí i do velkých kanceláří a obývacích pokojů.

Využití špičkových materiálů, z čehož pramení precizní dílenské zpracování, má i další benefit. Tím je minimální hlučnost, díky které nebudete nikdy rušeni, a vzhledem k vysokému výkonu lze hlučnost označit za minimální. V závislosti na stupni výkonu se totiž pohybuje od 41 do 58 dB – „Q“ se tak nemusíte bát použít ani v ložnici.

Maximální důraz byl při vývoji „Q“ kladen i na funkčnost a snadnou údržbu. Abyste přístroj dokonale vyčistili od běžně zachycených nečistot, stačí jen odmontovat ochrannou mřížku na zadní straně.

Inspirace v leteckém průmyslu

Evokuje ve vás ventilátor motor letadla? Máte pravdu, jeho designér, Švýcar Carlo Borero, se totiž právě jím nechal při vývoji inspirovat. Výsledkem je originální design, kterému se nepřibližuje žádný jiný ventilátor na světě. Kdo z nás by netoužil vlastnit něco jedinečného?

Luxusní zpracování

Na levné plasty, které nabízí většina ventilátorů, můžete s úsměvem na tváři zapomenout. U „Q“ byly totiž využity pouze kvalitní materiály, jako je ušlechtilá ocel a hliník. Ventilátor je díky nim výrazně odolnější a samozřejmě lépe zpracovaný.

Úchvatný výkon

„Q“ s výkonem nešetří – nabízí totiž hned tři rychlostní stupně a s maximálním výkonem až 2 400 m³ za hodinu snadno zchladí i velké místnosti o velikosti až 40 m².

Maximální flexibilita

Ventilátor má nastavitelnou šroubovací podložku, díky níž si můžete sami vybrat úhel, pod jakým má vzduch distribuovat.

Snadná údržba

Vyčištění nedostupných částí přístroje (např. lopatek) nemůže být jednodušší. Stačí totiž odmontovat ochrannou mřížku na zadní straně přístroje.

Nádherně tichý

Vysoký výkon v tomto případě neznamená, že by „Q“ otravoval. Naopak je velmi tichým společníkem, jehož hlučnost činí pouze 58 dB. To je hodnota odpovídající hluku při mírném dešti.

Vyberte si barvu

Potrpíte si na decentní či spíše výrazné barvy? Vybírat můžete hned ze tří barevných provedení – stříbrné, bronzové a černé – „Q“ se hodí do každé domácnosti i kanceláře!

Technická specifikace

Typ ventilátorupodlahový
Maximální příkon40 W
Regulace otáčekAno
Počet úrovní výkonu3
OscilaceNe
Teleskopický stojanNe
Specifické funkcekompaktní tělo z nerez oceli, snadné čištění vrtule, 3 rychlosti
Standardně dodávané příslušenstvíčeský návod
Barvastříbrná
Šířka43 cm
Výška36 cm
Hloubka15 cm
Hmotnost4 kg

Recenze

Napsat recenzi

Podlahový ventilátor Stadler Form Q stříbrný

Podlahový ventilátor Stadler Form Q stříbrný

Moderní, celokovový, designový podlahový ventilátor, 3 rychlostní režimy - vzduchový výkon až 2.400 m³/h

Ke stažení

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: