Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi Prime

Hodnocení 

BI3210

Airbi

1 ks

Skladem


Airbi PRIME kombinuje 2 přístroje v 1 - čistič a zvlhčovač vzduchu. Velký zvlhčovací výkon až 450 g/hod. pro místnosti o ploše až 60 m².

Více informací

B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi Prime

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Parametry

Recenze

Ke stažení

Více informací

Airbi Prime je inteligentní přístroj, jenž řeší problémy se suchým a znečištěným vzduchem. Jde o nejmodernější zařízení svého druhu s propracovanou vnitřní technologií, které pomáhá všude tam, kde je třeba řešit dýchací potíže způsobené suchým ovzduším, poletujícím prachem a jinými škodlivinami vyskytujícími se v ovzduší.

Airbi Prime je především velmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracující na principu přirozeného studeného odparu. Speciální odpařovací disky pomalým otáčením absorbují vodu a ventilátor vhání suchý vzduch skrze tyto zvlhčené rotující disky. Zvlhčený vzduch je pak rozptylován do okolí. Díky přirozenému odparu, kdy se voda rozkládá na opravdu malé a lehké kapičky, dochází k lepšímu rozptýlení vodních mikročástic než je tomu u tradičních zvlhčovačů. Velkou výhodou je také fakt, že voda, která se přirozeně odpařuje, nezanechává viditelné minerální stopy na nábytku, el. spotřebičích apod.

Airbi Prime spotřebuje jen minimum elektrické energie a snadno se ovládá, neboť má zabudovaný hydrostat, s jehož pomocí dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti (40 - 60%). 

Pračka vzduchu Prime toho však umí více - s pomocí vody jako přírodního filtru dochází k zachytávání nečistot vyskytujících se v ovzduší. Uživatel tohoto přístroje potěší nenáročnost údržby a především pak velmi nízké náklady na jeho provoz. 

Aby bylo ve vodě zabráněno množení nežádoucích bakterií, obsahuje patentovaný filtr BSS (Bio-Silver Stone) a vnitřní rotační disky jsou taktéž opatřeny speciální antibakteriální úpravou eliminující množení bakterií. Díky tomu zachytí až 99,9% veškerých bakterií, vyskytujících se v ovzduší a z přístroje tak vychází přirozeně čistý, zdravý a zvlhčený vzduch.

Airbi Prime je vybaven Plasma systémem, což je unikátní technologie, díky které je možné útočit na viry šířené vzduchem, rozkládat je a bránit tak jejich působení na lidský organismus. Tato technologie není závislá na filtračních systémech, ale používá kladných (+) a záporných (-) iontů, působících v celém objemu místnosti a zvyšujících tak šanci na skutečnou likvidaci virů. 

Airbi Prime je ultra tiché zařízení (25 - 36 dB) a mezi jeho další výhody patří energetická nenáročnost (pouhých 7 - 15 W). Zařízení je možné používat v 5 pracovních režimech - automatický, vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon, noční režim. Nechybí ani bezpečnostní funkce, která v případě nedostatku vody přístroj sama vypne a na ovládacím panelu upozorní uživatele pomocí blikající ikonky na nedostatek vody ve spodní části přístroje.

 

Technická data:

Vzduchový výkon:156 m³/h
Příkon:7 - 15 W
Hmotnost:6 kg
Velikost místnosti:do 60 m²
Rozměry:330 × 330 × 405 mm
Hlučnost: 25 - 36 dB(A)
Objem nádrže:7 litrů
Zvlhčovací výkon:300 - 450 ml/hod.

Parametry

Rozměr místnosti (m2)40-100
Ionizátor (s/bez)s ionizátorem
Princip zvlhčovánídiskový
Výkon zvlhčování (ml/hod)100-500

Recenze

Napsat recenzi

Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi Prime

Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi Prime

Airbi PRIME kombinuje 2 přístroje v 1 - čistič a zvlhčovač vzduchu. Velký zvlhčovací výkon až 450 g/hod. pro místnosti o ploše až 60 m².

Related posts

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: