Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi Maximum

Hodnocení 

BI3220

Airbi

1 ks

Skladem


Airbi MAXIMUM kombinuje 2 přístroje - čistič a zvlhčovač vzduchu. Obrovský výkon až 750 g/hod. pro místnosti o ploše až 85 m².

Více informací

B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi Maximum

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Parametry

Recenze

Ke stažení

Více informací

Airbi Maximum je velmi výkonný přístroj se sofistikovanou technologií, určenou pro čištění a zvlhčování ovzduší. Doma, v kanceláři, ve škole či kdekoliv jinde, kde je třeba řešit suché nebo znečištěné ovzduší, je Airbi MAXIMUM nedocenitelným pomocníkem.

Airbi Maximum v sobě kombinuje 2 přístroje. Svým maximálním zvlhčovacím výkonem hravě poráží celou konkurenci. Ani v oblasti čištění vzduchu se ale neztratí.

Vysoký zvlhčovací výkon - součástí přístroje je 38 rotujících disků, jenž svou obrovskou plochou absorbují vodu, která je dále rozptylována do vzduchu. Airbi Maximum má nejvyšší počet těchto zvlhčovacích disků na trhu a díky tomu dosahuje jedné z nejvyšších účinností zvlhčování mezi domácími zvlhčovači vzduchu.

Přirozený odpar - voda je přírodní cestou odpařována do okolí - nedochází tak k zachytávání minerálních látek na nábytku, spotřebičích apod. - což je častý neduh parních nebo ultrazvukových zvlhčovačů.

Maximální účinnost čištění - pomocí omyvatelných předfiltrů, vody jako přírodního filtru, HEPA filtrů, uhlíkových filtrů a Plasma systému je Maximum připraven efektivně zachytit veškeré nečistoty, které poletují vzduchem

Antibakteriální funkce - zvlhčovač je vybaven patentovaným filtrem BSS (Bio-Silver Stone), zabraňujícím množení a růstu bakterií ve vodě. Rotující zvlhčovací disky jsou navíc ošetřeny speciální antibakteriální úpravou. Díky tomu dochází k zachycení až 99,9 % bakterií a z přístroje tak vychází přirozeně čistý a zvlhčený vzduch. 

Plasma systém - unikátní technologie, díky které Airbi Maximum útočí na viry šířené vzduchem, rozkládá je a brání tak jejich působení na lidský organismus. Tato technologie není závislá na filtračních systémech, využívá kladných (+) a záporných (-) iontů působících v celém objemu místnosti. 

Indikace kvality ovzduší - přístroj obsahuje zabudovaný senzor kvality ovzduší. Uživatel je díky němu informován na ovládacím panelu o aktuální kvalitě a čistotě ovzduší

Nenáročná údržba a snadné ovládání - intuitivní dotykový panel. Zabudovaný hydrostat pravidelně kontroluje a udržuje optimální hladinu vlhkosti vzduchu (40-60%).

Bezpečnostní funkce - automatické vypnutí přístroje při nedostatku vody - signalizace na ovládacím panelu. Stejně tak je uživatel upozorněn na včasnou výměnu HEPA a/nebo BSS filtru

Nízká hlučnost a spotřeba - "pračka vzduchu" Airbi Maximum je téměř bezhlučná (25 - 46 dB) a velmi energeticky nenáročná (7 - 24 W). Zařízení je možné provozovat v 5 rychlostních režimech - automatický, vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon, noční režim.

 

Technická data:

Vzduchový výkon:210 m³/h
Příkon:7 - 25 W
Hmotnost:10 kg
Velikost místnosti:do 85 m²
Rozměry:325 × 420 × 410 mm
Hlučnost: 25 - 46 dB(A)
Objem nádrže:9 l
Zvlhčovací výkon:350 - 750 ml/hod.

Parametry

Rozměr místnosti (m2)40-100
Ionizátor (s/bez)s ionizátorem
Princip zvlhčovánídiskový
Výkon zvlhčování (ml/hod)nad 500

Recenze

Napsat recenzi

Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi Maximum

Zvlhčovač a čistič vzduchu Airbi Maximum

Airbi MAXIMUM kombinuje 2 přístroje - čistič a zvlhčovač vzduchu. Obrovský výkon až 750 g/hod. pro místnosti o ploše až 85 m².

Related posts

Ke stažení

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: